Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Unikátní ručně vyráběný náramek s andělíčkem - " ochranný a energetický". Andělské náramky jsou vhodné pro obdarování blízkého člověka. Tento náramek nám připomíná nejen přítomnost samotných andělů, ale také přítomnost dobra a lásky na tomto světě.

Tento náramek je tvořen ze syntetického zmatněného růžového měsíčního kamene, jehož základem je minerál a pukaného křišťálu.

MĚSÍČNÍ KÁMEN obnovuje a uchovává mladistvý vzhled, přitahuje lásku a řeší problémy mezi milenci. je též vnímán jako symbol lásky a vášně. Podle tradice prý dokáže předpovědět budoucnost každému zamilovanému páru.  

KŘIŠŤÁL je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž enerii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál: 

  •  Růžový měsíční kámen - 8 mm
  •  Pukaný křišťál - 8 mm
  •  Korálky z chirurgické oceli - 6 mm
  •  Anděl z chirurgické oceli
  •  Navlečeno na pevném a elastickém vláknu

NÁRAMEK RŮŽOVÝ MĚSÍČNÍ KÁMEN, ANDĚL

  • Kód výrobku: RŮŽOVÝ MĚSÍČNÍ KÁMEN, ANDĚL
  • Skladem: 3
  • 389 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN, ANDĚL

NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN, ANDĚL

Unikátní ručně vyráběný náramek s andělíčkem - " ochranný a energetický". Andělské ná..

450 Kč 755 Kč