Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Tento náramek je tvořen ze syntetického měsíčního kamene, který prozáří každý den díky svým duhovým odleskům. Výraznou dominantou tohoto náramku je korálek  s krystaly ve tvaru čtyřlístku. "Tento zářivý náramek přináší rovnováhu, eliminuje negativní energie a přináší mír". 

Tento náramek je částečně tvořen z kuliček ze syntetického zmatněného měsíčního kamene, jejichž základem je minerál. Ten je rozdělen na dvě části s odlišným indexem lomu, mezi kterými je nanesena barva, což způsobuje při dopadu světla duhový efekt. Korálky se lesknou stejně jako minerální měsíční kámen, který je velmi vzácný

MĚSÍČNÍ KÁMEN obnovuje a uchovává mladistvý vzhled, přitahuje lásku a řeší problémy mezi milenci. Je též vnímán jako symbol lásky a vášně. Podle tradice prý dokáže předpovědět budoucnost každému zamilovanému páru.

KŘIŠŤÁL je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž enerii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

Použitý materiál:  

  •  Matný křišťál kvality AAA - 8 mm
  •  Syntetický měsíční kámen azurově modrý - 8 mm
  •  Vysoce kvalitní bižuterní přívěsek ve tvaru čtyřlístku s krystaly
  • Navlečeno na pevném elastickém vláknu

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ČTYŘLÍSTEK

  • Kód výrobku: DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ČTYŘLÍSTEK
  • Skladem: 3
  • 590 Kč
  • 390 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK PRO ŠTĚSTÍ

NÁRAMEK PRO ŠTĚSTÍ

Náramek je vyroben z tromlovaných korálků ve tvaru broušených kuliček z přírodního růženínu a matnéh..

365 Kč

NÁRAMEK ŠTĚSTÍ

NÁRAMEK ŠTĚSTÍ

Krásný šperk ruční výroby z ledového matného achátu a pukaného křišťálu. Tyto uhrančivé a magic..

300 Kč 450 Kč