Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Tento vznešený a krásný náramek  je vyroben z pukaného křišťálu kvality AAA a tyrkysu. Náramek je doplněn přívěskem anděla se zirkony. Tento náramek navozuje vnitřní klid a odvrací negativní energii.

KŘIŠŤÁL je od pradávna symbolem čistoty a světla. Dokáže uvolňovat i pohlcovat energii a uvádět ji tak do harmonické rovnováhy. Je účinným zesilovačem účinku ostatních drahých kamenů a je proto vhodné jej s nimi kombinovat. Bude vás ochraňovat před vším zlým, dodá vám sílu a vnitřní klid. 

TYRKYS je silný ochranný a očistný kámen. Patří mezi nejsilnější léčivé krystaly. Rozptyluje negativní energii, obnovuje a udržuje rovnováhu a navozuje vnitřní klid. Přispívá k seberealizaci a pomáhá hledat řešení problému. Je účinný při stavech vyčerpání, depresích a návalech panického strachu. Posiluje komunikační i argumentační schopnosti. Zlepšuje práci imunitního systému. Regeneruje tkáně, podporuje vstřebávání živin, pomáhá proti virovým infekcím. Působí protizánětlivě a detoxikačně. Uzdravuje tělo jako celek, zejména však oči (včetně šedého zákalu) a uši. Pomáhá při onemocnění krku a horních cest dýchacích.


Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku. Ke každému z našich náramků přikládáme kartu s popisem minerálu.

Použitý materiál:

  •  Pukaný křišťál - 8 mm
  •  Tyrkys - 6 mm
  •  Anděl - vysoce kvalitní mosazný komponent osázený kubickými zirkony
  •  Navlečeno na pevném a elastickém vláknu

DÁMSKÝ NÁRAMEK TYRKYS, ANDĚL

  • Kód výrobku: NÁRAMEK TYRKYS, ANDĚL
  • Skladem: 1
  • 460 Kč
  • 399 Kč


Podobné výrobky

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ZIRKONOVÝ ANDĚL

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ZIRKONOVÝ ANDĚL

Ručně vyrobený náramek z onyxu, pukaného a matného křišťálu doplněný andělíčkem osázeným k..

431 Kč 599 Kč

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ZIRKONOVÝ ANDĚL 2

DÁMSKÝ KORÁLKOVÝ NÁRAMEK ZIRKONOVÝ ANDĚL 2

Ručně vyrobený náramek z onyxu, pukaného a matného křišťálu doplněný andělíčkem osázeným k..

499 Kč 799 Kč