Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Krásný šperk ruční výroby z matného jaspisu a tmavého hematitu pro "klid a ochranu před zlobou a nenávistí". Tento náramek je ozdoben přívěskem v oblíbeném tvaru stromu života, jenž symbolizuje životní sílu i nesmrtelnost

STROM ŽIVOTA je symbolem zrození, lidské vitality i nesmrtelnosti. Nositeli dává moudrost a klid. Pomáhá v nemocech čerpáním přírodní energie. Z kořenů vyrůstá současnost a naši předkové jsou stále s námi a drží ochrannou ruku nad námi - nositeli.

HEMATIT je základním kamenem zemité energie. Jeho klidná, ale hutná a důrazná vibrace přináší sílu a vitalitu. Aktivuje naši vůli, odvahu a rozhodnost k činům. Odstraňuje psychické výkyvy a vytváří ochranné prostředí, reflexní štít kolem osoby, která jej nosí. Vytvořený štít dokáže odrážet negativní energie.  Přináší vnitřní klid, pocit tepla a bezpečí.

JASPIS zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii, odstraňuje stres a přináší klid. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění včetně radiace. V duševním životě přináší jaspis svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Na fyzické rovině prodlužuje sexuální rozkoš.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku. K náramku přikládáme kartu s popisem minerálu.

Použitý materiál:

  • Hematit - 8 mm
  •  Matný jaspis - 8 mm
  •  Ozdoba z vysoce kvalitního bižuterního kovu
  •  Navlečeno na elastickém vláknu

NÁRAMEK JASPIS, HEMATIT, STROM ŽIVOTA

  • Kód výrobku: JASPIS, HEMATIT, STROM ŽIVOTA
  • Skladem: 4
  • 369 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK STROM ŽIVOTA, KŘIŠŤÁL

NÁRAMEK STROM ŽIVOTA, KŘIŠŤÁL

Krásný šperk ruční výroby z pukaného křišťálu kvality AAA doplněný přívěskem se Stromem života. ..

299 Kč 450 Kč