Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Ručně vyrobený náramek z praskaného křišťálu a rose gold hematitu doplněný přívěskem Stromu života se zirkony s označením Ag 925 v provedení rose gold (růžové zlato). Hitem celého letošního roku je barva rose gold! Křišťál vede člověka k celistvosti. Hematit dodává energii a chrání před vším negativním. Náramek "čisté energie".

Strom Života patří k mytologii mnohých národů a je starým symbolem kosmického pořádku. Stojí jako osa světa v centru Matky Země. Jeho kořeny jsou hluboko v zemi a jeho větve se dotýkají a nesou nebe. Takto Strom Života propojuje tři úrovně – nebe, zem a svět pod zemí.

KŘIŠŤÁL symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Posiluje nás, harmonizuje a v meditaci se stává zrcadlem naší duše. Jeho jasný přímý paprsek obsahuje všechny barvy duhy, spojuje nás s absolutnem a s pramenem původní energie, která sídlí v naší duši a prozařuje nás svou tvůrčí silou.

KŘIŠŤÁL je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Odstraňuje svalové křeče a chrání před radiací. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnější vyšší těla. Výborně působí při hojení popálenin a zbavuje bolestí hlavy. Uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

HEMATIT patří pod první čakru základu. Hematit je od středověku nazýván kamenem prosperity a štěstí. Hematit je zvláště účinný ochranný kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Pomáhá nám aktivovat skryté rezervy, nabrat novou životadárnou energii a posílit organismus. Pomáhá nám překonávat pocity nejistoty a beznaděje. Aktivuje vůli, odvahu a rozhodnost. Vytváří kolem nás ochranné pole před negativními duchovními vlivy. Přináší nám vnitřní klid. Hematit prospívá při nedostatku železa a pomáhá tělu jej v poměrně krátké době absorbovat a ukládat.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-17 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku a je dodáván společně s popisem minerálu.

Použitý materiál: 

  •  Praskaný křišťál - 8 mm
  •  Rose gold hematit - 6 mm
  •  Přívěšek strom života stříbro 925, kubická zirkonie (rose gold provedení)
  •  Navlečeno na pevném a elastickém vláknuNÁRAMEK KŘIŠŤÁL A ROSE GOLD HEMATIT

  • Kód výrobku: KŘIŠŤÁL A ROSE GOLD HEMATIT
  • Skladem: 3
  • 699 Kč
  • 478 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN

NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN

Náramek z měsíčního kamene s ozdobou medvídka je úzce spjat s Měsícem, intuicí  a přitažlivostí..

499 Kč 599 Kč

NÁRAMEK KŘIŠŤÁL & BROUŠENÝ HEMATIT

NÁRAMEK KŘIŠŤÁL & BROUŠENÝ HEMATIT

Náš ručně dělaný náramek z broušených hematitových korálků spolu v kombinaci se zmatněným křišťálem ..

325 Kč 490 Kč

NÁRAMEK PUKANÝ KŘIŠŤÁL A ROSE GOLD KŘÍŽ

NÁRAMEK PUKANÝ KŘIŠŤÁL A ROSE GOLD KŘÍŽ

Ručně vyrobený náramek z pukaného křišťálu té nejvyšší kvality doplněný pozlaceným křížkem ..

399 Kč 599 Kč