Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!
  • NÁUŠNICE Z RŮŽENÍNU

Ručně vyráběné náušnice ve tvaru kuliček z růženínu nadchnou svým jemným provedením. Tyto náušnice sluší bez pochyby každé ženě a hodí se ke všem příležitostem. Tento design svým zpracováním vyzdvihuje jednoduchost a eleganci ve spojení s léčivými účinky přírodních kamenů. 

RŮŽENÍN neboli kámen lásky vstřebává negativitu a přináší mír, usmíření. Používá se zejména k podpoře vztahů, přátelství a lásky. Léčí emocionální bolesti, především po zradě, podvodu a zklamání. Uvolňuje napětí a stres, zmírňuje úzkosti i rozmrzelost. Náramek z růženínu podpoří schopnost lásky i Vaši sebeúctu, sebelásku, ochrání Vás před zlobou a hněvem. Růžencový náramek pomáhá léčit psychosomatické nemoci, neplodnost, nemoci pohlavních orgánů, nemoci srdce a krve, např. leukémii nebo anémii. V neposlední řadě pomáhá řešit nespavost.

Každé náušnice jsou zabaleny v dárkovém sáčku spolu s kartou, na které najdete účinky minerálních kamenů.

Použitý materiál:

  •  Růženín - 10 a 6 mm
  •  Doplňky z ušlechtilé oceli

NÁUŠNICE Z RŮŽENÍNU

  • Kód výrobku: NAUŠNICE Z RŮŽENÍNU
  • Skladem: 2
  • 169 Kč


Podobné výrobky

NÁUŠNICE Z TURMALÍNU

NÁUŠNICE Z TURMALÍNU

Ručně vyráběné náušnice ve tvaru kuliček z turmalínu nadchnou svým jemným provedením. Tyto náušnice ..

190 Kč 220 Kč