Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!
  • NÁUŠNICE Z TURMALÍNU

Ručně vyráběné náušnice ve tvaru kuliček z turmalínu nadchnou svým jemným provedením. Tyto náušnice sluší bez pochyby každé ženě a hodí se ke všem příležitostem. Tento design svým zpracováním vyzdvihuje jednoduchost a eleganci ve spojení s léčivými účinky přírodních kamenů. 

TURMALÍN chrání před zářením mobilních telefonů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky, kouzly a nepřátelskými myšlenkami. Dokáže od svého majitele odvracet negativní energii všeho druhu. Spojuje se základní čakrou, uzemňuje energii a zvyšuje tělesnou vitalitu. Odstraňuje napětí a stres.

TURMALÍN čistí negativní myšlenky, navozuje stav neutrální objektivity a schopnost racionálního uvažování. Podněcuje k pozitivnímu naladění bez ohledu na okolnosti. Současně pobízí k altruistickému jednání a rozvíjí praktické tvůrčí schopnosti. Pří léčení dokáže černý turmalín špičkou od těla odvádět negativní energii.

ČERNÝ TURMALÍN brání před nemocemi, které oslabují organismus. Posiluje imunitní systém, léčí dyslexii a artritidu. Přináší úlevu od bolesti, harmonizuje míchu. Uzemňuje duchovní energii, čistí a vyrovnává všechny čakry a vytváří ochranný štít kolem těla.

Každé náušnice jsou zabaleny v dárkovém sáčku spolu s kartou, na které najdete účinky minerálních kamenů.

Použitý materiál: 

  •  Turmalín - 10 a 6 mm
  •  Doplňky z ušlechtilé oceli

NÁUŠNICE Z TURMALÍNU

  • Kód výrobku: NÁUŠNICE Z TURMALÍNU
  • Skladem: 3
  • 220 Kč
  • 190 Kč


Podobné výrobky

NÁUŠNICE Z RŮŽENÍNU

NÁUŠNICE Z RŮŽENÍNU

Ručně vyráběné náušnice ve tvaru kuliček z růženínu nadchnou svým jemným provedením. Tyto náušnice s..

169 Kč

NÁUŠNICE Z MAGNEZITU

NÁUŠNICE Z MAGNEZITU

Ručně vyráběné náušnice ve tvaru kuliček z magnezitu nadchnou svým jemným provedením. Tyto náušnice ..

169 Kč

NÁUŠNICE Z MODRÉHO AVANTURÍNU

NÁUŠNICE Z MODRÉHO AVANTURÍNU

Ručně vyráběné náušnice ve tvaru kuliček z třpytivě modrého avanturínu nadchnou svým jemným proveden..

169 Kč