Vítejte ve světě šperků, náramků, náhrdelníků, bižuterie a netradičních ozdobných komponentů, ve světě Mysterious-components. Všechny šperky v tomto eshopu jsou ručně, málosériově vyráběné, a tudíž jich je pouze omezené množství. Jde nám o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbáme na kvantitu, ale především na dokonalost každého šperku.

Poštovné ZDARMA při objednávce v hodnotě od 800 Kč!

Tento náramek je tvořen jedním z nejnádhernějších kamenů světa - z kousků pravého larimaru doplněného broušenými skleněnými korálky. Larimar neboli „kámen delfínů“ patří mezi nejvzácnější polodrahokamy a nachází se na jediném místě na světě a to v Dominikánské republice.

LARIMAR přináší klid, lásku a harmonii.  Odstraňuje strach a pocity viny. Pomáhá v boji s nervozitou, uklidňuje při stresu i po bolavém rozchodu. Přináší jasné a konstruktivní uvažování, tvůrčí schopnost a radostnou dětskou hravost. Krásně působí na krční čakru a podporuje sebe-vyjádření. Odstraňuje strach řící, co srdce cítí a napomáhá plynout na vlnách řeky života. Ženám pomáhá naladit se na přirozenou ženskost a spojit se s přírodou.

LARIMAR představuje vynikajícího pomocníka při meditacích. Mnozí ho považují za kámen bájné Atlantidy. Zmírňuje stres i obavy a přináší štěstí. Dokáže eliminovat negativní vliv geopatogenních zón. Tiší bolest a čistí meridiány. Často bývá doporučován lidem, kteří mají různé problémy s krkem či chrupavkami.

LARIMARU se v poslední době říká také „kámen štěstí“, podle jedné z „městských legend“, kdy si žena, která měla v životě jen samé problémy, koupila prsten s larimarem a krátce nato vyhrála značnou sumu v loterii.

LARIMAR je uznáván léčiteli jako velmi silný a užitečný léčivý kámen. O larimaru se udává, že vnáší světlo do duše a léčí jak ve fyzické, emocionální a mentální, tak i duchovní rovině. Larimar stimuluje čakry srdce a hrdla, čakru třetího oka a korunní čakru, usnadňuje nalézt v sobě vnitřní moudrost. Energie larimaru představuje mír a jasnost, larimar vyzařuje silnou energii hojení a lásky energii. Larimar se doporučuje se pro lidi, kteří jsou ve stresu. 
Larimar pomáhá při odbourávání zábran, jež jsme si vystavěli kolem srdce a umožňuje emocionální uvolnění a očistu hlubokých citových vzorů. Pomáhá vnést do našeho života více přirozeného stavu hravosti a radostné téměř dětské energie.

Navlečeno na pevném, elastickém vláknu.

Náramek je v univerzální velikosti. (Vhodný pro obvod zápěstí okolo 16-18 cm) . Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeno napevno.

Každý náramek je zabalen v dárkovém sáčku.

NÁRAMEK LARIMAR & SKLO

  • Kód výrobku: LARIMAR & SKLO
  • Skladem: 2
  • 189 Kč


Podobné výrobky

NÁRAMEK AMAZONIT

NÁRAMEK AMAZONIT

Krásný náramek z přírodního amazonitu ve svých různorodých zemitých odstínech. Amazonit připomíná ..

289 Kč

NÁRAMEK LARIMAR & MUŠLE

NÁRAMEK LARIMAR & MUŠLE

Modrobílý kámen je zvláštní odrůda skupiny křemičitých minerálů, které nazýváme pektolity. Tento nár..

479 Kč

NÁRAMEK LARIMAR DUO

NÁRAMEK LARIMAR DUO

Modrobílý kámen je zvláštní odrůda skupiny křemičitých minerálů, které nazýváme pektolity. Tento..

499 Kč 780 Kč

NÁRAMEK CRACKED PEARLS & LARIMAR

NÁRAMEK CRACKED PEARLS & LARIMAR

Nádherná barva tohoto ručně vyrobeného náramku Vás doslova okouzlí. Mít tento náramek je luxus. Lari..

189 Kč 299 Kč